WYSZUKIWARKA
 


 


 
Już wkrótce - nowości w naszej ofercie szkoleniowej
 


Miejsce szkoleń

Hotel IBIS Warszawa Stare Miasto
 

Położenie hotelu:
Hotel IBIS oferuje wszelkie wygody oraz usługi hotelowe klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę tak, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zarówno podczas podróży w celach biznesowych, jak
i podczas wyjazdów turystycznych. Usytuowany jest w samym centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie warszawskiej Starówki. Mieści się przy skrzyżowaniu ulic Bonifraterskiej, Muranowskiej i alei Gen. Andersa. Odległość od stacji kolejowej Warszawa Centralna wynosi 2 km. Przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajdują się tuż przy hotelu. Metro -  Stacja Dworzec Gdański jest oddalone o 0,5 km. Lotnisko jest oddalone o 6 kilometrów - dojazd zajmuje nie więcej niż 20 min.

Dyspozycje hotelu:
Hotel dysponuje 333 jedno i dwuosobowymi klimatyzowanymi pokojami o wysokim standardzie, elegancko i funkcjonalnie urządzonymi. Kolory wnętrz są utrzymane w tonacji pastelowej tak, by zapewniły Państwu poczucie ciepła i relaksu. Wszystkie pokoje posiadają telewizję satelitarną i Canal + oraz telefon z możliwością podłączenia do Internetu.  

Usługi restauracyjne:
Uciekając od codziennej rutyny, serdecznie zapraszamy do L'Estaminet – tradycyjnego bistrot w stylu francuskim, gdzie przywita Państwa niepowtarzalna atmosfera oraz specjalne Menu. Restauracja oferuje swoim gościom bufet śniadaniowy oraz wyjątkowy zestaw dań z kuchni francuskiej i międzynarodowej.  

Hotel IBIS Stare Miasto
ul. Muranowska 2
00-209 Warszawa

Tel. 22 310 10 00
Fax. 22 310 10 10

Wróć