WYSZUKIWARKA
  


 
Już wkrótce - nowości w naszej ofercie szkoleniowej
 


Partnerzy

Opis: biurocentrum_logo120.jpg

 

Biuro Centrum

Biurocentrum.pl to serwis umożliwiający komunikację między oferentami produktów i usług biurowych a firmami, tego typu dóbr poszukują. Ci pierwsi otrzymują możliwość prezentacji swojej oferty oraz reklamy marki, natomiast drudzy otrzymują narzędzie szybkiego wynajdywania interesujących ich informacji dotyczących tematyki produktów i usług biurowych.

 

Opis: capital24tv.jpg

 

 

Capital24.tv

Capital24.tv to serwis oferujący telewizję internetową oraz profile firm, instytucji i dziennikarzy. Platforma zapewnia łatwy dostęp do informacji w postaci wiadomości, analiz czy raportów i przeznaczona jest dla tych, którzy potrzebują najświeższych darmowych informacji z pierwszej ręki (dziennikarze, blogerzy, osoby prowadzące portale informacyjne).

 

Opis: money_logo.jpg

 

 

Money.pl

Money.pl to największy portal biznesowy w kraju, który jest także wydawcą innych serwisów, takich jak e-Prawnik.pl, Interaktywnie.com, Favore.pl. Swoim użytkownikom pomaga podejmować decyzje związane z finansami takich jak inwestowanie, zaciąganie zobowiązań czy zakup nieruchomości.

 

Opis: openkontakt_120x40.jpg

 

 

OPENKontakt.com

Serwis OPENKontakt.com pomaga nawiązywać kontakty między firmami a kontrahentami z całego świata. Portal dostępny jest w kilku wersjach językowych - po polsku, angielsku, rosyjsku i niemiecku. Oferuje informacje z zakresu handlu międzynarodowego, importu, eksportu, prawa oraz podatków.

 

Opis: trudnyklient.jpg

 

 

TrudnyKlient.pl

Serwis TrudnyKlient.pl jest częścią grupy portali skierowanych do osób aktywnych zawodowo, w szczególności do osób, które same są wymagającymi klientami jak i do tych, którzy w swojej pracy zawodowej mają z nimi do czynienia. Serwis prowadzony jest przez profesjonalistów, których celem jest wspieranie dobrych praktyk na rynku.

 

Opis: zagadkowapaczka.jpg

 

  

zagadkowapaczka.pl

Zagadkowapaczka.pl to serwis dla osób, które nie mają czasu lub mają problem z wyborem prezentu. Wystarczy określić jakiej wartości ma być prezent i problem jego wyboru zostaje rozwiązany - prezenty zostają wybrane losowo i wysłane do adresata. Nadaje to dodatkowo element tajemniczości.

 

 

 

  

szkolenia.com.pl

Szkolenia.com.pl to serwis poświęcony w całości edukacji, naszą misją jest wsparcie w doskonaleniu zawodowym i umacnianiu pozycji na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Serwis łączy z jednej strony osoby poszukujące szkoleń, kursów i konferencji, z drugiej oferujące je firmy i instytucje edukacyjne. Ma służyć szybkiej i efektywnej wymianie informacji, co jest tak istotne we współczesnym tempie życia.