WYSZUKIWARKA
 


Lista Referencyjna

 

Poniżej przedstawiamy alfabetyczną listę firm, których pracownicy uczestniczyli w organizowanych przez naszą firmę przedsięwzięciach edukacyjnych:

A. Witek ANNA WITEK-PIETROŃ
A.Blikle Sp. z o.o.
ACCOUNTY&CONSULTING ACCON SERVICES Sp. z o.o.
ADAL Sp. z o.o.
ADB Furniture Sp. j.
ADB Service Sp. z o.o.
ADe Line S.A.
ADROS Sp. z o.o.
AGE Sp. z o.o.
Agencja Informacyjna PENETRATOR Sp. z o.o.
Agencja KOMANDOS Sp. z o.o.
AGENCJA RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA
AGROMET ZEHS Lubań Sp. z o.o.
Akademia Wychowania Fizycznego
AMBRA S.A.
ANKOL Sp. z o.o.
Annacond Enterprises Sp. z o.o.
ANNEBERG - TRANSPOL Int. Sp. z o.o.
ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A.
APSYS POLSKA Sp z o.o.
AQUANET S.A.
AQUAS.A.
ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.
Asseco Poland S.A.
Auto ABC Sp. z o.o.
Bahlsen Sweet Sp. z o.o.
Bank PKO BP S.A.
Bank Spółdzielczy w Raszynie
BANK ZACHODNI WBK S.A.
BARON S.A.
Bayer CropScience Bayer Sp. z o.o.
Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.
BDO Polska Sp. z o.o.
Berlin-Chemie/Menarini Polska Sp. z o.o.
BETAFENCE Sp. z o.o.
BIOGRAN GmbH Sp.z o.o.
BIOMED Wytwórnia Surowic i Szczepionek Sp. z o.o.
bioMerieux Polska Sp. z o.o.
BIOWET DRWALEW S.A.
BISEL Sp. z o.o.
Biura Biegłych Rewidentów AUDYT-BIL Sp. z o.o.
Biuro Informacji Kredytowej S.A.
BIURO PROJEKTÓW BPBW Sp. z o.o.
Biuro Projektów Budownictwa Ogólnego BUDOPOL S.A.
Biuro Studiów i Projektów Gazownictwa GAZOPROJEKT S.A.
BONAIR S.A.
BOT Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów S.A. w Rogowcu
BPH Bank Hipoteczny S.A.
BRE Leasing Sp. z o.o.
BTDG - Bałtycki Terminal Drobnicowy Gdynia Sp. z o.o.
Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.
Bydgoskie Zakłady Sklejek SKLEJKA-MULTI S.A.
Calan&Associes Sp. z o.o.
CALYON BANK POLSKA S.A.
CAMERA Sp. z o.o.
CAPRICORN Sp. z o.o.
Castrol Lubricants Sp. z o.o. i sp. j.
Cemet S.A.
Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
Centrum Informatyki ZETO S.A.
CENTRUM KOMPUTEROWE ZETO S.A.
Centrum Szkolenia i Rekrutacji ENERGETYK
CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY ESPEFA
Ciepłownia Rydułtowy Sp. z o.o.
CNS Solutions Sp. z o.o.
CONOCOPHILLIPS POLAND Sp. z o.o.
CONSOLIS Polska Sp. z o.o.
CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o.
CSK FOOD ENRICHMENT POLAND Sp. z o.o.
CTL Wagony Sp. z o.o.
Cukrownia STRZYŻÓW S.A.
Dalkia Poznań Zespół Elektrociepłowni S.A.
Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.
DEEP BLUE BIOMETRICS Sp. z o.o.
DEF Sp. z o.o.
DERMIKA Sp. z .o.o.
Dom Maklerski Penetrator S.A.
Dom Pomocy Spolecznej Sadowa
Dom Pomocy Społecznej
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach
Dom Pomocy Społecznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
Dom Pomocy Społecznej Zielonka
DOMDATA Sp. z o.o.
Doradztwo Handlowe Paweł Jarmużek
Drukarnia Poznańska Sp. z o.o.
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty - Ochota m.st. Warszawy
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bielany m.st. Warszawy
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Południe m. st. Warszawy
Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wilanów m.st. Warszawy
EATON TRUCK COMPONENTS Sp. z o.o.
ECOLAB Sp. z o.o.
EDF POLSKA Sp. z o.o.
EJOT Polska Sp. z o.o.
ELBEST Sp. z o.o. w Rogowcu Hotel Wodnik
Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
ELEKTRIX Sp.z o.o.
ELEKTROCIEPŁOWNIA GORZÓW S.A.
Elektrociepłownia Kraków S.A.
Elektrociepłownia Tychy S.A.
Elektrociepłownia Tychy S.A.
Elektrociepłownia Wybrzeże S.A.
Elektrociepłownia Zabrze S.A.
Elektrociepłownie Toruń S.A.
Elektrownia Kozienice S.A.
Elektrownia Turów S.A.
Elektrownia Turów S.A.
ELIMER Sp. z o.o.
ELTEL NETWORKS OLSZTYN S.A.
ELTUR GLOBAL Sp. z o.o.
EMC INSTYTUT MEDYCZNY S.A.
EMC Sp. z o.o.
ENERGETYKA CIEPLNA Sp. z o.o.
Energetyka Poznańska Zakład Oświetlenia Drogowego Sp. z o.o.
ENESTA Sp. z o.o.
ERGO Sp. z o.o.
Eurocomplex Trucks Sp. z o.o.
EURODENTAL Sp. z o.o.
EUROPAPIER-IMPAP Sp. z o.o.
Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
Everen Sp. z o.o.
EXBUD SKANSKA S.A.
Fabryka Aparatury Elektromedycznej FAMED Łódź S.A.
Fabryka Dywanów Kowary S.A.
Fabryka Form Metalowych FORMET S.A.
Fabryka Maszyn Górniczych PIOMA S.A.
Fabryka Maszyn Rolniczych FAMAROL S.A.
Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS Białka 556
Fabryka Papieru Piechowice S.A.
Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.
Fabryka Sklejka-Pisz S.A.
Fabryka Sprzętu Okrętowego MEBLOMOR S.A.
Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. W Bolęcinie
Fabryka Wkładów Odzieżowych CAMELA S.A.
Fabryki Mebli FORTE S.A..
FAKRO Sp. z o.o.
FAMEG Sp. z o.o.
FAMOT Plaszew S.A.
FAURECIA Legnica Sp. z o.o.
FCPK-BYTÓW Sp. z o.o.
FENICE POLAND Sp. z o.o.
FERREX Sp. z o.o.
FERROSTAL ŁABĘDY Sp. z o.o.
FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o.
FINN KARELIA POLAND LTD Sp. z o.o.
FINPOL ROHR Sp. z o.o.
FIRMA TECHNICZNO-HANDLOWA ANKOL
FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.
FLEXPOL - Gąsior Sp. z o.o.
FLUOR S.A.
FOMAR BORG AUTOMOTIVE S.A.
FRANPRESS Sp. z o.o.
Galago Poland Sp. z o.o.
GALLUP POLSKA Sp. z o.o.
GASPOL S.A.
GBS - General Banking Services Sp. z o.o.
Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
GDN Airport Services Sp. z o.o.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad o/ w Zielonej Górze
GEOFIZYKA TORUŃ Sp. z o.o.
GEORYT - CENTRUM PRODUKCYJNE Sp. z o.o.
GERDA Sp. z o.o.
Geyer&Hosaja Zakłady Gumowe w Partyni Sp. z o.o.
GKN Driveline Polska Sp. z o.o.
GMINNA GOSPODARKA KOMUNALNA OCHOTA Sp. z o.o.
Gofin Sp. z o.o.
GSK Commercial Sp. z o.o.
GTL-Service Sp. z o.o. PORT LOTNICZY KATOWICE
GTS Energis Sp. z o.o.
HANMAR Sp. z o.o.
Hardwood Sawmill Sp. z o.o.
Hermann Kirchner Polska Sp. z o.o.
HK Zaklad Automatyzacji Sp. z o.o.
Hochland Polska Sp. z o.o.
Hörmann Serwis Polska Sp. z o.o.
HRK S.A.
HUTA BANKOWA Sp. z o.o.
Huta Jedność S.A. w likwidacji
Huta ŁABĘDY S.A.
HYDROBUDOWA ŚLĄSK S.A.
IKA - TECHNIK Sp. z o.o.
Inco-Veritas S.A. Oddział w Warszawie Biuro Gospodarki Nieruchomościami
INFOVIDE S.A.
INGA International Sp. z o.o.
INPLAST Sp. z o.o.
INSIGHTS Polska Sp. z o.o.
INSTAC Sp. z o.o.
Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A.
Instytut Elektrotechniki
Instytut Energetyki Jednostka Badawczo-Rozwojowa
INSTYTUT MEDYCYNY WSI IM. WITOLDA CHODŹKI
INSTYTUT ODLEWNICTWA w Krakowie
INSTYTUT PRACY I SPRAW SOCJALNYCH
Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
INSTYTUT TECHNOLOGII ELEKTRONOWEJ
Instytut Tele i Radiotechniczny
International Tobacco Machinery Poland Ltd.
INTER-TEAM Sp. z o.o.
INTROBAT Sp. z o.o.
ISUZU MOTORS POLSKA Sp. z o.o.
Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego
JANSSEN - CILAG POLSKA Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o.
JELENIOGÓRSKIE ELEKTROWNIE WODNE Sp. z o.o.
K2 INTERNET S.A.
Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Kancelaria Radcowska Romana Ziółkowska
KASZUB MS ZPChr
Klimat Solec Sp. z o.o.
Koksownia Przyjaźń Sp. z o.o.
KOMANDOR-ŚLĄSK S.A.
KOMANDOS - ŁÓDŹ Sp. z o.o.
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
KONIECPOLSKIE ZAKŁADY PŁYT PILŚNIOWYCH S.A.
KONIMPEX Sp. z o.o.
KOPALNIA SOLI KŁODAWA S.A.
KPPD - Szczecinek S.A
Krajowa Spółka Cukrowa S.A.
KRAJOWE BIURO WYBORCZE DELEGATURA w PŁOCKU
Krajowie Biuro Wyborcze - Delegatura w Szczecinie
KRK Airport Services Sp. z o.o.
Kunststoff-Technik Szczecin Sp. z o.o.
Kuźnia Polska Sp. z o.o.
LAKMA S.A.
LASER Systemy Informatyczne S.A.
LG Electronics Mława Sp. z o.o.
LIM JOINT VENTURE Sp. z o.o.
LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o.
LINDT & SPRUNGLI (POLAND) Sp. z o.o.
LOT CATERING Sp. z o.o.
LOTOS Czechowice S.A.
LOTOS Mazowsze S.A.
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Lubuski Urząd Skarbowy
Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o. w Bogdance
ŁÓDZKI ZAKŁAD ENERGETYCZNY S.A.
M&S Pomorska Fabryka Okien Sp. z o.o.
MAC EDUKACJA S.A.
MAGO S.A.
MARTELA Sp. z o.o.
MATERNE-POLSKA Sp. z o.o.
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży POLMOS S.A.
MEBLE ROJA Sp. z o.o.
MEDIATAK Sp. z o.o.
Miasto Stołeczne Warszawa
Miejski Ośrodek Kultury
Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o.
Miejski Zarząd Dróg
MIEJSKI ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ Sp. z o.o.
Miejskie Biuro Finansów Oświaty m. st. Warszawy
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o.
Ministerstwo Skarbu Państwa
MITTAL Steel Poland S.A.
Model Opakowania Sp. z o.o.
Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.
Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.
MOSTOSTAL - MET Sp. z o.o.
MULTIVAC Sp. z o.o.
NARODOWY INSTYTUT FRYDERYKA CHOPINA
NDG MEDICA
Nutricia Polska Sp. z o.o.
NYCOMED Polska Sp. z o.o.
Odlewnia Staliwa Łabędy Sp. z o.o.
Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.
Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Zarząd
OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W Gdańsku
Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.
OLYMPUS Polska Sp. z o.o.
OMD Poland Sp. z o.o.
OPA-CARBO Sp. z o.o.
OPOLANIN Sp. z o.o.
ORBIS S.A.
Ośrodek Kultury Ochoty
Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe
OWENS ILLINOIS POLSKA S.A.
P.D.P HOLZ Sp. z o.o.
P.H.U.P KIM Sp. z o.o.
P.P.H. SAS B.M. WRÓBEL
P.P.M.B MEGARON Sp. z o.o.
Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy
PAUL KLACSKA POLSKA Sp. z o.o.
PAZIM Sp. z o.o.
PBS Sp. z o.o.
PETRO Remont Sp. z o.o.
PETROBALTIC S.A.
PHARMA -C-FOOD Sp. z o.o.
PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.
Pierwszy Urząd Skarbowy
PKP CARGO S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
PKS Starachowice S.A.
PMP FAST SERVICE Sp. z o.o.
Podkarpacki Urząd Skarbowy w Rzeszowie
POLANGLO Sp. z o.o.
Polar S.A.
POLIGRAFIA S.A.
Polimex - Mostostal SIEDLCE S.A.
Politechnika Krakowska im.Tadeusza Kościuszki
Politechnika Warszawska
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
Polska Agencja Prasowa S.A.
Polska Izba Inżynierów Budownictwa Krajowa Izba
Polskie Koleje Państwowe S.A.
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach RADIO KIELCE S.A.
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Krakowie RADIO KRAKÓW S.A.
Polskie Radio S.A. - Radio Polonia Program dla Zagranicy
POLSKIE RADIO S.A. Radiowa Akademia Umiejętności Dyrekcji Handlu
Polskie Radio-Regionalna Rozgłośnia w Białymstoku RADIO BIAŁYSTOK S.A.
Polskie Radio-Regionalna Rozgłośnia w Lublinie RADIO LUBLIN S.A.
POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE-WSCHÓD Sp. z o.o.
POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE-ZACHÓD Sp. z o.o.
Pomorsk Ośrodek Doradztwa Rolniczego
POMORSKA FABRYKA MEBLI KLOSE Sp. z o.o.
Port Gdański Eksploatacja Sp. z o.o.
POSTDATA S.A.
POSZUKIWANIA NAFTY I GAZU KRAKÓW Sp. z o.o.
POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA S.A. N ZOZ SZPITAL POWIATOWY w KLUCZBORKU
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
Powiatowy Urząd Pracy
POZ AIRPORT SERVICES Sp. z o.o.
Poznańska Hodowla Roślin Sp. z o.o.
PPHU DOMUS Sp. z o.o.
PPHU DROBINEX Sp. z o.o.
PPHU EN-TECH Sp. z o.o.
Precision Machine Parts Poland Ltd.
PRO FUTURO S.A.
Profil Sp. z o.o.
PROGRAFIX Sp. z o.o.
ProLogis Poland Management II Sp. z o.o.
PROMAG S.A.
PROMEXIM Sp. z o.o.
PRÓCHNIK S.A.
Przedsiębiorstwo AGAT Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Automatyki Hutniczej VAI Polska Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi AGIS S.A
Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo OBROTU SAMOCHODAMI I CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI POLMOZBYT JELCZ S.A.
Przedsiębiorstwo Państwowe PORTY LOTNICZE
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Żywcu
Przedsiębiorstwo Produkcyjne Bezpol Sp.J.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe POLDAUN Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TOR-PAL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Chemoservis - Dwory Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DUDA-BIS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe UNICORN Józef Gręda
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe KOLSTER
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe-Handlowe HYDROMELBUD Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Projektowo-Handlowe AD-mgr inż. Andrzej Duszyński
Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego POLTAREX Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo - Handlowe BOBREK sp.j. T.Niewiadomska, J.Małek, B.Macianty
Przedsiębiorstwo Remontowo - Inwestycyjne Ciepłownictwa PEC - REM Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROMOS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych S.A.
Przedsiębiorstwo Robót Mostowych Mosty-Łódź S.A.
Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych EL PAK Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo UNIDRO S.A.
Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Szczawnica S.A.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALTKOM Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Budownictwa PZ-BUD Sp. z o.o.
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST-BOX S.A.
PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn
PUHIT Sp. z o.o.
PUHIT Sp. z o.o.
QUICK - MIX Sp.zo.o.
RAMP Sp. z o.o.
Randstad Sp. z o.o.
RCEkoenergia Sp. z o.o.
RECTICEL Komfort Snu Sp. z o.o.
Regionalne Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich Poświętne Gospodarstwo Pomocnicze
REGIONALNY OŚRODEK KULTURY I SZTUKI
REM-WAR Sp. z o.o.
REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.
Rexam Szkło Gostyń S.A.
RIVENDELL Sp. z o.o.
ROKITA -AGRO S.A.
RONAL POLSKA Sp. z o.o.
RPC TEDECO - GIZEH POLSKA Sp. z o.o.
RUCH S.A.
SAINT-GOBAIN GLASS POLSKA Sp. z o.o.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Namysłowie
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszwie
Samodzielny Zaspół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
Sanatorium Uzdrowiskowe POD TĘŻNIAMI Spółdzielnia Usług Leczniczych i Rehabilitacyjnych
SANFARM Sp. z o.o.
SANOFI PASTEUR Spółka z o.o.
Sąd Okręgowy w Lublinie
Sąd Okręgowy w Siedlcach
Scania Production Słupsk S.A.
SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.
SECO/WARWICK Sp. z o.o.
Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o.
SERTOP Sp. z o.o.
SFW ENERGIA Sp. z o.o.
SIKA POLAND Sp. z o.o.
SILLIKER Sp. z o.o.
SIMPLE Sp. z .o.o.
SLG THOMAS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.
SOBSMAK Sp. z o.o.
SOCHA Sp. z o.o.
SOFRECOM POLSKA Sp. z o.o.
SOKÓŁKA OKNA I DRZWI S.A.
SOLAR ELEKTRO Sp. z o.o.
SOLVAY PHARMACEUTICALS GmbH (Sp. z o.o.) Przedstawicielstwo w Polsce
SP ZOZ GRYFICE
SP ZOZ Szpital Psychiatryczny
SPIN.DOC Doradztwo Europejskie
Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o.
Spółdzielnia Inwalidów SPAMEL
Spółdzielnia Pracy Inwestprojekt Świętokrzyski
Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa PROMARKET
SPSK im. Prof. W. Orłowskiego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego
SPZOZ REJONOWE POGOTOWIE RATUNKOWE
Stacje Paliw Napędowych WYGODA S.A.
Stalprodukt S.A.
STAROMIEJSKI DOM KULTURY
Starostwo Powiatowe w Grudziądzu
Starostwo Powiatowe w Namysłowie
STER Sp. z o.o.
STOCZNIA GDYNIA S.A.
STOŁECZNE PRZEDSIEBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S.A.
STRÖER POLSKA Sp. z o.o.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej
Szpital Kliniczny im. ks Anny Mazowieckiej
Szpital nr 2 im. dr K. Zahorskiego
SZZ AIRPORT SERVICES Sp. z o.o
Śląska Wytwórnia Wódek Gatunkowych POLMOS S.A.
Świętokrzyskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych TRAKT Sp. z o.o.
TAGMET Sp. z o.o.
Teart Powszechny im. Zygmunta Hubnera
TEATR MUZYCZNY LUBLIN
Teatr Wielki Opera Narodowa
TEKNOSYSTEM Sp. z o.o.
Telewizja Polska S.A.
TELEWIZJA Polska S.A. TELEWIZYJNA AGENCJA INFORMACYJNA
TERMA - DOM Sp. z o.o.
TEXTILIMPEX Sp. z o.o.
TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo
TLH POLSKA Sp. z o.o.
TORGGLER EKOR Sp. z o.o.
Towarzystwo Ubezpieczeń COMPENSA S.A.
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
TRELLA & NOLTE Sp. z o.o.
TRW Braking Systems Sp. z o.o.
TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o.
TSUBAKI - HOOVER POLSKA Sp. z o.o.
UNIBUD BEP S.A.
Uniwersystet Wrocławski
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Uniwersytet Warszawski
Uniwersytet Zielonogórski
URZĄD GMINY
Urząd Gminy Gostynin
Urząd Gminy Policzna
URZĄD GMINY SZYDŁOWO
Urząd Gminy Wąsewo
Urząd Miasta i Gminy Skępe
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Urząd Skarbowy Chrzanów
Urząd Skarbowy Wieliczka
UZDROWISKO KOŁOBRZEG S.A.
Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A.
Vibracouistic Polska Sp. z o.o.
VIN - KON S.A.
VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.
Volkswagen Elektro-Systemy Sp. z o.o.
VOS Logistics Polska Sp. z o.o.
VTS CLIMA Sp.zo.o.
WAFAPOMP S.A.
Walmark Sp. z o.o.
WARBUD - BETON Sp. z o.o.
WARYŃSKI ŻELECHÓW Sp. z o.o. w upadłości
WGI Warszawska Grupa Inwestycyjna S.A
WICKERMEIER Sp. z o.o.
Wielkopolskie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wierzbowski Eversheds Spółka Komandytowa
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego
Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof.Stanisława Popowskiego
Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia
WOLA INFO S.A.
WOSANA S.A.
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 2 WROBIS S.A.
Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.
WYDZIAŁ MECHANICZNY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
Wytwórnia Salami IGLOOMEAT - SOKOŁÓW Sp. z o.o.
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik S.A
Wyższa Szkoła Zarządzania EDUKACJA
Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A.
Zakład Administracji Budynków Komunalnych
Zakład Elektroniczny TATAREK Jerzy Tatarek
Zakład Energetyczny Płock Centrum Handlowe Sp. z o.o.
Zakład Energetyczny Płock Centrum Techniki Energetycznej Sp. z o.o.
Zakład Energetyczny Płock Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o.
Zakład Energetyczny Warszawa-Teren S.A.
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Nr 2
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ursus m. St. Warszawy
Zakład Instalatorstwa i Teletechniki ŁĄCZBUD Sp. z o.o.
Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów S.A.
Zakład Mechaniczno-Remontowy CHEMREM - ORGANIKA Sp. z o.o.
Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjno-Handlowy Artykułów Gospodarstwa Domowego MESKO-AGD Sp. z o.o.
Zakład Przemysłu Jedwabniczego DOLWIS S.A.
Zakład Przemysłu Tłuszczowego w Warszawie S.A.
Zakład Przetwórstwa Mięsa PEKLIMAR Bogusław Strześniewski
Zakład Przetwórstwa Mięsnego s.j. A. Szczerba i H. Szczerba
Zakład Sprzętu Oświetleniowego ELGO
Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o.o.
Zakład Usług Energetycznych WOD-REM Sp. z o.o.
Zakładowa Straż Pożarna Sp. z o.o.
Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A.
Zakłady Chemiczne WIZÓW S.A.
Zakłady Elektroniczne WAREL S.A.
Zakłady Górniczo-Hutnicze BOLESŁAW S.A.
Zakłady Koksownicze ZDZIESZOWICE Sp. z o.o.
Zakłady Mechaniczne BUMAR-ŁABĘDY S.A.
Zakłady Metalowe DEZAMET S.A.
Zakłady Metalowe POSTĘP S.A.
Zakłady Mięsne ALEKSANDRIA Dariusz Moczarski
Zakłady Mięsne NOVE Sp. z o.o.
Zakłady Naprawcze Lokomotyw Elektrycznych S.A. Gliwice
Zakłady Pracy Chronionej BOXMET Ltd. Sp. z o.o.
Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.
Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A.
Zakłady Tytoniowe w Lublinie S.A.
ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.
Zarząd Domów Komunalnych Warszawa-Śródmieście
Zarząd Dróg i Komunikacji we Wrocławiu
Zarząd Pałacu Kultury i Nauki
ZEPPELIN POLSKA Sp. z o.o.
Zespół Ciepłowni Przemysłowych Carbo-Energia Sp. z o.o.
Zespół Elektrociepłowni w Łodzi S.A.
Zespół Szkół
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
ZIAD BIELSKO-BIAŁA S.A.
ZPChr Ostel Michał Ostafiński
ZPT OLIVIT Sp. z o.o.