WYSZUKIWARKA
 


 


 
Już wkrótce - nowości w naszej ofercie szkoleniowej
 


Miejsce szkoleń

Hotel IBIS Warszawa Centrum
 

Położenie hotelu:
Hotel IBIS oferuje wszelkie wygody oraz usługi hotelowe klasy ekonomicznej za atrakcyjną cenę tak, aby sprostać oczekiwaniom Klientów zarówno podczas podróży w celach biznesowych, jak i podczas wyjazdów turystycznych. Usytuowany jest w samym centrum miasta. Mieści się przy skrzyżowaniu ulicy Towarowej i alei Solidarności. Sieć Hotelowa IBIS, utworzona w 1974 roku, jest aktualnie liderem na europejskim rynku hoteli ekonomicznych - liczy ponad 700 hoteli w 36 krajach. Odległość od stacji kolejowej Warszawa Centralna wynosi 1 km. Przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajdują się tuż przy hotelu. Lotnisko jest oddalone o 6 kilometrów - dojazd zajmuje nie więcej niż 20 min.

Dyspozycje hotelu:
Hotel dysponuje 333 jedno i dwuosobowymi klimatyzowanymi pokojami o wysokim standardzie, elegancko i funkcjonalnie urządzonymi. Kolory wnętrz są utrzymane w tonacji pastelowej tak, by zapewniły Państwu poczucie ciepła i relaksu. Wszystkie pokoje posiadają telewizję satelitarną i Canal + oraz telefon z możliwością podłączenia do Internetu. 

Usługi restauracyjne:
Uciekając od codziennej rutyny, serdecznie zapraszamy do L'Estaminet – tradycyjnego bistrot w stylu francuskim, gdzie przywita Państwa niepowtarzalna atmosfera oraz specjalne Menu. Restauracja oferuje swoim gościom bufet śniadaniowy oraz wyjątkowy zestaw dań z kuchni francuskiej i międzynarodowej.

Hotel IBIS Centrum
Al. Solidarności 165, Warszawa
Tel.: (22) 520 30 00
Fax: (22) 520 30 30

Ceny pokoi hotelowych (bez śniadania) wynoszą:
 pokój jednoosobowy - 199 PLN
 pokój dwuosobowy - 199 PLN

 śniadanie - 32 zł/os.

Powyższe stawki zawierają podatek VAT.

Wróć