WYSZUKIWARKA
 


 


 
Już wkrótce - nowości w naszej ofercie szkoleniowej
 


Miejsce szkoleń

Hotel DIAMENT Wrocław  

Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami. Dwa z nich przystosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W skład wyposażenia wchodzą: TV-Sat, telefon, radio, bezpłatne łącze internetowe, klimatyzacja, łazienka, suszarka do włosów, zestaw gościnny (czajnik, kawa, herbata), wygodne biurko do pracy. Posiadamy również możliwość łączenia pokoi. Na życzenie gości do pokoju dostarczamy żelazko i deskę do prasowania oraz łóżeczko dziecięce.

Hotel Diament Wrocław położony jest 5 km od centrum miasta, w dzielnicy Muchobór, przy śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia, zaledwie 10 minut od Portu Lotniczego Wrocław i zabytkowej części miasta. Lokalizacja hotelu umożliwia łatwy dojazd z kierunków: Poznań, Warszawa, Kraków, Port Lotniczy Wrocław.

Dojazd z Poznania:

Wjazd do Wrocławia ul. Żmigrodzką (kierunek Zielona Góra), Przed Mostem Osobowickim skręt w prawo w ulicę Osobowicką, Most Milenijny (kierunek autostrada A4), Za Estakadą Gądowicką na światłach skręt w lewo w ulicę Duńską,

Dojazd z Warszawy:

Wjazd do Wrocławia ulicą B. Krzywoustego (kierunek Centrum, Lotnisko), Skręt w lewo na skrzyżowaniu ul. Legnickiej z ul. Na Ostatnim Groszu, Za Estakadą Gądowicką na światłach skręt w lewo w ulicę Duńską,

Dojazd od Autostrady A4:

Wjazd do Wrocławia ulicą Karkonoską (kierunek Lotnisko, Zielona Góra), Skręt w lewo na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich z ulicą Hallera, Skręt w prawo na światłach, na skrzyżowaniu ulicy Klecińskiej z ulicą Duńską.

 

Hotel Diament Wrocław
ul. Muchoborska 10
54 – 424 Wrocław
Tel 1: 071-7-350-350,
Tel 2: 071-7-350-352,
fax: 071-7-350-351
e-mail: wroclaw@hoteldiament.pl  

Wróć