WYSZUKIWARKA
 


 


 
Już wkrótce - nowości w naszej ofercie szkoleniowej
 


Miejsce szkoleń

Hotel DIAMENT Katowice
  

Położenie hotelu:
Hotel Diament położony jest atrakcyjnie, w samym centrum miasta, gdzie zbiegają się główne ulice - Warszawska i Kochanowskiego. Hotel usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie rynku starego miasta oraz dworca kolejowego, które oddalone są zaledwie o 400 metrów.

Dyspozycje hotelu:
Hotel dysponuje 30 pokojami dwuosobowymi, 9 pokojami jednoosobowymi oraz 4 pokojami typu "studio". Wszystkie pokoje, nowocześnie i bardzo wygodnie urządzone, wyposażone są w telewizję satelitarną, bezpośrednie łącza telefoniczne oraz internetowe. Ponadto w hotelu wydzielona jest strefa pokoi dla gości niepalących.

Usługi restauracyjne:
Restauracja Romantyczna zaprasza swoich gości na dania z polskim rodowodem, sporządzone w oparciu o tradycyjne przepisy i receptury kuchni staropolskiej. Doskonale podkreśli ich smak kieliszek wina z hotelowej winiarni. Niepowtarzalny klimat oryginalnych wnętrz, najwyższa jakość usług oraz domowa atmosfera zapewnią gościom wspomnienia mile spędzonych chwil.

Turystyka i rekreacja:
Położenie hotelu w samym sercu Katowic zapewni Państwu ciekawe spędzenie czasu. Ponadto w pobliżu hotelu znajdują się liczne centra biznesowe, handlowe i rozrywkowe.

Hotel DIAMENT Katowice
ul. Dworcowa 9, 40-012 Katowice
Tel.: (32) 720 00 00
Fax: (32) 720 00 01

Wróć