WYSZUKIWARKA
 


Trenerzy

Doktor nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej. Uczestnik licznych programów badawczych z zakresu zarządzania i kultury organizacyjnej firmy w takich instytucjach jak: University of Minnesota, University of Prince Edward Island, Kobe University. W latach 1994-2000 doradca i współpracownik m.in. „EMCA", Biura Szkolenia i Doradztwa Krajowej Izby Gospodarczej, „TWIGGER", „Business Analysts & Advisers", Centrum Promocji Kadr. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem. Zarządzaniem konfliktami organizacyjnymi, zarządzaniem zmianą oraz technikami związanymi z kreatywnym rozwiązywaniem problemów i podejmowaniem decyzji. Doświadczony trener-konsultant. Autor licznych publikacji prasowych oraz książek.

Doktorant w Katedrze Teorii Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Koordynator Wymiany Studenckiej w Centrum Rozwoju Programów Międzynarodowych SGH oraz Programu CEMS w tej uczelni – przedsięwzięcia 17 wiodących uczelni europejskich wyznaczającego nowoczesne standardy kształcenia menedżerskiego na świecie. Od roku 1998 - wicedyrektor Polsko-Japońskiego Centrum Zarządzania, w ramach którego koordynuje wdrażanie programu poprawy produktywności w szeregu polskich firm. Wykładowca w zakresie zarządzania logistycznego i TQM w ramach obu programów MBA w SGH. Autor kilkunastu publikacji krajowych i zagranicznych w zakresie transportu, logistyki, rachunku kosztów i zarządzania jakością.
Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; Kierownik Zespołu Cen Transferowych Europejskiego Centrum Doradztwa i Dokumentacji Podatkowej. Specjalizuje się w opracowaniu projektów polityki cen transferowych, jak również dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi. Wykładowca i autor publikacji z zakresu problematyki cen transferowych.
Doradca podatkowy, prawnik w renomowanej, jednej z największych w Polsce kancelarii prawnej. Wcześniej prawnik i doradca podatkowy biurze kancelarii w Brukseli, stażysta Dyrektoriatu Generalnego ds. Podatków i Unii Celnej w Komisji Europejskiej w Brukseli oraz pracownik działu Tax & Legal Services (TLS) firmy PricewaterhouseCoopers w Warszawie. Doświadczony dydaktyk, publicysta i autor wielu książek.

Prawnik, 25-letnie doświadczenie w administracji publicznej, od 10 lat kierownik archiwum w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, trener w lubelskich, warszawskich, gorzowskich i wrocławskich szkołach szkolących w dziedzinie archiwistyki, nowoczesnego sekretariatu i kancelarii, konsultant w sprawie wydawania koncesji na prowadzenie archiwów prywatnych, konsultant w dziedzinie archiwistyki na portalu internetowym www.archiwistyka.pl, kwalifikacje: Świadectwo kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia Biura Rachunkowego; uprawnienia atchiwistyczne I i II stopnia; poświadczenie bezpieczeństwa z dostępem do informacji niejawnych; urzędnik służby cywilnej - uzyskany tytuł "urzędnika mianowanego", umiejętność przekazywania wiedzy, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, długoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kancelaryjno-archiwlanych, w zakresie archiwizowania informacji niejawnych, w zakresie obsługi sekretariatu, w zakresie prawa pracy i prawa administracyjnego.

<< < Strona 1 z 14 > >>